Badanie tajemniczy pacjent

Chciałbyś sprawdzić czy Twoja placówka rzeczywiście spełnia odpowiednie państwowe wymogi oraz czy pacjenci traktowani są w należyty dla nich sposób? Koniecznie więc musisz sprawdzić naszą propozycję!

Ze swojej strony oferujemy Ci usługę zwaną “tajemniczy pacjent”. Wybrana przez Ciebie osoba odwiedzi Twój szpital lub klinikę, dzięki czemu sprawdzisz czy Twoi pracownicy przestrzegają praw klientów czy też jak wyglądają posiłki dla osób będących na różnego rodzaju dietach. W końcu jest to bardzo istotne, czyż nie? Jest to też świetny sposób aby przekonać się o działaniach zatrudnionego przez Ciebie personelu. Badanie tajemniczy pacjent, zapewniamy Ci pełną anonimowość. Ponadto posiadamy niskie ceny swoich usług – wydasz tyle co nic, a przecież ważne jest czy klienci zadowoleni są z usług Twoich pracowników, prawda? Co więcej, zaufało nam już wiele osób – świadczy o tym szereg pozostawionych przez nich pozytywnych opinii.

Nie czekaj ani chwili dłużej – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Pamiętaj – zadowolony klient to podstawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *